Ústecká Dvojka

„ Hola hej jasnou líc, slunci, mládí, kráse vstříc, junácký vždy v srdci žár, Ústí dvojka zdar, zdar, zdar. “

Kontakt na správce webu

Image Hosted by ImageShack.us

Foťákův přesný čas

Plymouth

VÝTVORY NAŠICH ČLENŮ

Povídka

Všechny povídky zde uvedené jsou pro autentičnost uvedeny v původním znění bez úprav. Tvořila je vlčata (věk 8-11 let).
Jaguár
Jak se stal Honza čaroděm


Byl jednou jeden kluk jménem Honza a ten šel do světa a zabloudil a udělal si oheň aby mu bylo teplo a jednou šel kolem čaroděj jménem Metoděj a zeptal se Honzy co tady děláš zabloudil jsem. Vidíš támhleten hrad s tím přístavem ano vidím tak tam je moje laboratoř s různými pokoji atak a potom se za několik měsíců se stal Honza čarodějem.


Pomeranč
Byl jede kouzelník

Byla jedna máma a ta měla jednoho chlapce a ten se vidal do světa. Šel a šel a najednou zabloudil a protoze mu byla zima a tak si rozdelal. A najednou prisel kouzelnik a ten mu ukazal cestu na hrad.


Vejšmyška
Smrt vraha


Bylo nebylo z dvanacti zpuchřelími horami je hrad kde vládne král Sírius Legolas 21. Byl to krutý panovník jednou ho chtěl zavraždit jeho syn Ajfel Gimlig. A zato ho vihnal. Kousek od hradu se Ajfel G usadil. Zapálil oheň tím,že přečtl pergame s magickou silou. Na kterym se psalo hokus pokus blablabla..... Potkal ho Gandalf Bílí a řek za svoje činy budeš popraven a zabil ho


Burák
Kouzelný hrad


Tomáš šel do země Eliador ale zabloudil s pomocí suchého dřeva pod kamením a zápalek si rozdělal oheň aby se zahřál a tu hle! Zjevil se kouzelník Merlin a ptal se ho kam jde Tomáš odpověděl že jde do Eliadoru hledat práci a tu mu kouzelník ukázal zámek v dáli, tam najdeš živobytí povídá Merlin. Jak Tomáš uviděl zámek zvedl se a upaloval ani nestihl Merlinovi poděkovat a už klepe na bránu...


Panda
Honza a kouzelník


Jednou šel Honza do světa už si sednul abyl tak unavený že si sedl a přemýšlel kam pudede pak se tam oběvil kouzelník a ten mu řekl že má jít rovně tak šel a šel až vyděl hrad.


Dandy
Kluk který šel na hrad


Byl jeden kluk který šel na hrad. Ale nedošel, stratil se. Zapálil si oheň. Potkal kouzelníka a ten mu ukázal cestu na hrad. Tak tam šel. Tak šel a šel. Cesta byla dlouha 25km, až tam nakonec došel.


Cipísek
Dobrý čin


Kluk Edyt on šel na vílet a zabloudil abi mu nebila zima tak si zapálil oheň pak potkal kouzelníka a ten mu ukázal cestu dohradu.


Otakárek
Karlštejn


Byl jednou jeden kluk, který se jmenoval James Bond. Jednou se vydal do světa, do Čech a najednou uviděl hrad. Byl to karlštejn. Rozhodl se, že u něj přespí, tak udělal oheň, a najednou k němu přišel starej čaroděj. Ďepéro, jsem Gandalf. Mám nové světlo na své holy za 5 táců. Má hodnotu 3 a půl chcíplé světlušky. Chceš deli? ,,Ne" řekl James. Slyšel jsem, že na Karlštejn bude skupina Kabát hrát.
Žádné komentáře